Poznaliśmy finalistów 18. Festiwalu „Serca Bicie” Pamięci Andrzeja Zauchy

Poznaliśmy finalistów, którzy wystąpią podczas koncertu galowego 18. Festiwalu „Serca Bicie” Pamięci Andrzeja Zauchy. Finał wydarzenia odbędzie się 5 września w Operze Nova w Bydgoszczy.

Lista finalistów:
Sołowij Olga Maria
Ratajczak Martyna
Krzemień Magdalena
Laskowska Anna
Zubek Ula i Kilian Kamil
Kuśmierczak Szymon
Baran Olga
Morawska Gabriela

Gratulujemy wszystkim finalistom i życzymy powodzenia podczas koncertu galowego.

fot. Grzegorz Kowalski